Co o mně říkají klienti

9. Yveta & Roman

Monika & Honza

To, co Michal Šteflovič a Petr Bařina vytváří, nejde popsat! Díky nim máme zachycené místo a prostředí, kde mě manžel požádal o ruku, ale i vzpomínky a místa, které jsme spolu navštívili a která milujeme! Je úžasné, jak jsou kluci pro každé bláznovství. Kluci s námi letěli až do nádherné Italie natočit předsvatební video, které jsme pustili v den naší svatby jako překvapení pro hosty. Nikdo o tom nevěděl. A musím říct, ze byly slzy dojetí! Neskutečně, jak to kluci sestřihali, dali tomu šmrnc a podtrhli naši lásku, jako v pohádce! Kluci nám natočili i svatební klip a neskutečné! Není o nich vůbec vědět a přitom vše zachytí. Každý důležitý moment, každou slzu štěstí, smích, proste vše! Mohla bych tu psát a psát a asi by to už nikdo nečetl, ale já toto píšu a už se mi chce zase brečet! Kluci, moc oba dekujeme za něco neskutečného, co jste pro nás podstoupili a co jste pro nás udělali. DĚKUJEME MOC!!! A kdo o klucích přemyslíte, říkám, NEVAHEJTE a „jděte“ za nimi!!! Jsou to opravdoví profičí na svém místě.

 

Svatební video Předsvatební video

Natalia & Eda

We were always sure that video and photo is one of the most important parts of a wedding. After all, it is the memory you will keep from that day.
We found Michal by accident on watching wedding videos on YouTube! What a lucky day!
We were amazed by the quality of the videos but we did not expect the piece of art that ours would become!
The team absolutely captured the spirit of our wedding (Czech Brazilian), all the key moments and transformed it into what Brazilians called: “Hollywood made” or “Please, gives us more”.
It is a jaw – dropping work and I ABSOLUTELY recommend to everyone who’s planning some video shooting! Our infinite thanks to your work!

 

 

Svatební video

Andrea & Pavel

Na Michala jsme narazili náhodou, jelikož kameraman, na kterého jsme dostali doporučení a jehož práce se nám moc líbila, již měl termín obsazený. Začal bláznivý kolotoč hledání, který naštěstí pro nás, skončil právě u Michala a jeho kolegy Petra. S Michalem jsme měli možnost se trochu poznat a musím potvrdit, že je nejen profesionál ve svém oboru, ale také velmi sympatický a hlavně spolehlivý člověk. Krátce před svatbou jsme si přes videohovor popovídali o naší představě a co od výsledku očekáváme a Michal nás seznámil s tím, jak natáčení zpravidla probíhá. V náš svatební den proběhlo vše hladce, až na to, že Michala hned na začátku napadly vosy. Ale ani to ho nerozhodilo! 🙂 Spolupráce byla velmi příjemná, cítili jsme se před kamerou velmi dobře a přirozeně, mnohdy jsme si ani neuvědomovali, že nás někdo vlastně natáčí. Michal se svým kolegou Petrem jsou skvelě sehraný tým. Videoklip Michal nakonec zpracoval mnohem rychleji, než v původně avizovaném termínu, což bylo pro nás navíc milé překvapení. Perfektně s citem zachytil nejdůležitější momenty našeho dne a také atmosféru, která na svatbě panovala. Jeho videoklip je opravdu profesionální krátký film, který má prostě všechno, co by měl mít – kvalitní a umělecké zpracování, zachycení emocí a atmosféry. Možná to tedy nebyla náhoda ale osud, který nás svedl dohromady 🙂 každopádně jsme moc rádi, že jsme Michala poznali a že jsme si ho vybrali a máme díky němu krásnou vzpomínku na celý život a rádi se na něj s důvěrou obrátíme i v budoucnu u nějaké jiné přiležitosti. Takže za nás se tato investice rozhodně vyplatí, zvlášť když video je jedna z mála věcí, která vám ze svatebního dne zůstane.

 

 

Svatební video

Alča & Radim

Díky Michalovi a Petrovi je naše svatební video jemnou souhrou intenzivních obrazů plnou krásných detailů a dobře načasovaných záběrů, ze kterých kypí skutečné emoce. ❤ Opravdu nevím, jak to dělají, že člověk kameru dokáže během dne úplně vytěsnit a nepřipadat si nervózní, že někdo sleduje každý jeho pohyb, ale přesně to dělají, a je to asi jedna z nejdůležitějších věcí, která se na videu odrazí. Celý den jsme z jejich strany vnímali uvolněnou, přátelskou atmosféru, nenechali se ničím rozhodit (i když jejich práci ztěžovala koordinace s fotografem), zůstávali v klidu a vůbec nepřenášeli žádné starosti na nás, čehož si opravdu ceníme. To, že zůstali celou dobu extrémně milí a profesionální, a taky to, že s nimi všechno probíhalo tak nějak přirozeně a spontánně, byla neskutečná pomoc, kterou člověk během svatebního dne potřebuje, protože nemusí vynakládat žádnou další energii, aby všechno klaplo – jde to prostě samo. Oběma bychom proto chtěli moc poděkovat za skvělou práci a atmosféru, kterou vytvořili, za bezproblémovou komunikaci a logistiku, a Michalovi hlavně za velký cit pro postprodukci, která se opravdu vydařila nad rámec možností. Mít takové video ze svatby vás dokáže přenést v čase a znovu prožít každý okamžik.

 

 

Svatební video

Andrea & Dominik

Náš „Den D“ vyšel na 7.9.2019, jsou to skoro tři měsíce, ale dodnes se neumíme z toho všeho vzpamatovat. Troufnu si tvrdit, že jsme si začali rozumět při první schůzce a s každým natáčecím dnem to bylo více vidět a vlastně celé natáčení bylo tak nějak „na pohodu“. Náš společný příběh ale začal o více než rok dopředu, kdy jsme natáčeli prewedding video. To byl moment, který nás přesvědčil o tom, že tohle byl správný krok.
Kluci jsou šikovní, mají nápady, jsou perfektně vybaveni na každou situaci nebo počasí, u všeho je zábava a úsměv. Celkově to prostě funguje, člověk to těžko může vyjádřit slovy.
Co se týká svatebního videa, není jediný záběr, který se nepovedl, není jediný moment, který by jim unikl, není jediná věc, kterou bychom vytknuli. Propojení prewedding a wedding klipu, to je prostě neskutečné… Nemáme slov…
Všem, kteří se budou brát a hledají, tak jste právě našli. Jednoznačně doporučujeme, hlavně neřešte peníze, berete se jen jednou a až uvidíte ty záběry, nebudete litovat – jako my.
Pamatuji si dobu, kdy mě zajímala svatba mých rodičů a jsem neskutečně rád, že mají svatební video, ne pouze fotografie. A to nemluvím o tom, že svým dětem nebo vnoučatům jednou budeme moci ukázat videa, kde uvidí všechny emoce a celou rodinu, jako já u svých rodičů. Ze zmuchlaných fotografií by totiž v roce 2060 asi moc neměly 🙂
Těšíme se na další chvíle, které spolu budeme sdílet, ale už ne jen ve dvou 🙂 hlavně jsme rádi, že jsme mohli potkat tak úžasné lidi a vlastně se z prostého vztahu klient x kameraman mohlo stát přátelství 🙂
DĚKUJEME !

 

 

 

Svatební video Předsvatební video

Darina & Michal

Svatebních videí na YouTube, jsem viděla nespočet když jsem vybírala kameramana na svatbu. Michalovo video Kristýny a Martina Dočekalových bylo ale první, které mě rozbrečelo a v tom okamžiku jsem řekla, že jiného svatebního kameramana nechci, ihned jsem tedy psala a naštěstí termín byl volný. Michal a jeho kolega jsou opravdu profesionální, vůbec o nich na svatbě nevíte, ale přitom jsou u všeho. Oba jsou strašně moc milí a přátelští. Video máme nádherné a všichni nám ho chválí. Moc děkuji za krásné vzpomínky, které si mohu pustit kdykoli, protože z toho celého shonu ve svatební den mi některé věci úplně unikly. Darina

 

Svatební video

Marcela & Pepa

Kluky kameramany jsem si našla jen náhodou brouzdáním po fb…. I když sama svatby fotím a kontaktů jsem měla spoustu, hledala jsem něco víc….. S klukama Míšem a Peťem jsme udělali předsvatební video a bylo rozhodnuto…. Naprosto skvělá práce, smysl pro detail, točení dronem nad rybníkem…

Výsledek byl jak z pohádky. Kluci jsou pohodáři, tak je vše uvolněné. Natočením práce teprve začíná, konzultují co se vám líbí za hudbu a na všem se dá domluvit. Míša je svědomitý…. Jsou to borci na svém místě a je vidět, že je práce baví….. Pro ty kdo zvažují – Svatební den strašně rychle uteče a jen díky videu můžete ty pravé emoce zažít znovu! Já měla prostě pocit, že si nic nepamatuji. Svatební video byla nejlepší investice! Míšo, moc děkujeme, že jste byli s námi! A spoustu spokojených klientů.

Svatební video

Veronika & Jára

Dne 7.6.2018 jsme měli tu čest mít na naší svatbě Michala s jeho kolegou. Výběr fotografa i svatebního kameramana pro nás byl velmi důležitý a řešili jsme již cca rok dopředu. Shlédli jsme desítky videí, ale nejvíce nás zaujala videa Míchala a to konkrétně v Předboji u Prahy, kde točil svatební klip a shodou okolností jsme zde plánovali svatbu i my. Video nás zaujalo nejen svou kvalitou, ale i citem. Bylo neuvěřitelné jak autor videa dokázal vystihnout ty nej emotivnější momenty z celého dne a to v cca pěti minutách. Přesně o to nám šlo. Mít svatební klip, který můžeme poslat všem našim známým i rodině a nemusíme předávat velké soubory známým na flash disku atd. Cílem bylo, aby klip zaujal, nenudil svou délkou, rozplakal, ale i pobavil. Rozhodli jsme se proto pro Michala Štefloviče jako svého osobního kameramana na svatbě. Michal trval před svatbou i na osobní schůzce, čemuž jsme se nebránili a naopak jsme udělali max, abychom se viděli a poznali se. A to podotýkáme, že my jsme z okresu Mělník a Míchal z Moravy :-). Už toto nás přesvědčilo o profesionálním jednání. Dalším faktorem byla výborná komunikace mailem. Z našeho shledání a celé komunikace jsme byli přesvědčeni, že Michal dělá svou práci s láskou a přemýšlí o ní dopředu. Není to žádný střelec. Je nutné zmínit, že Michal se zajímal o celý harmonogram svatby a dopředu chtěl být na celý den připraven.

Náš den „D“ byl úžasný a my i naše rodina jsme si celou svatbu užili naplno. Abychom jsme se přiznali tak o kameramanech jsme vůbec nevěděli, byli jak myšky a netušili jsme kde nás kluci natáčí. Třešinkou na dortu celé svatby je náš svatební klip a to teď píši bez jakýchkoliv sympatií ke kameramanům :). Svatební klip posadil všechny známé vysloveně na zadek. Rozplakal i lidi, kteří na svatbě nebyli. Naprostá „bomba“. Jsou tam momenty, které jsme na svatbě ani nepostřehli. Klip byl vytvořen s citem, emocemi a tvoří celý příběh naší svatby. Michal respektoval a doslova obletoval i naší sedmiletou dceru, kterou zachytil v úžasných momentech. Bylo pro nás důležité, aby i dcera byla součástí celého dění a aniž bychom to zmiňovali tak klip vystihuje celou naší rodinku.

U Michala jsme objednali pouze klip a musíme přiznat, že to byla chyba. Pokud mohu všem nevěstám doporučit tak nekoukejte na peníze a objednejte si klip + video ze svatby. Když jsme viděli záběry od Michala z klipu, okamžitě jsem mu psala, zda má dost materiálu a může nám udělat ještě video pro nás a rodinu cca 30minut. I když materiál byl a nebyl plánován na delší video tak Michal nám vyšel vstříc a dovytvořil rodinné video. Je to 30minut, které již nevrátíte a máte je na celý život. Jsme za něj rádi a všem doporučujeme předejít naší chybě a objednat si obě verze.

Každopádně chceme tímto poděkovat Michalovi a jeho teamu za skvělou práci, což potvrzuje i počet shlédnutí našeho klipu. Výběr kameramana byl pro nás důležitý a předčil naše očekávání. Michal spolupracoval s naším fotografem a sehráli se na místě i když se nikdy neviděli. Celkově musíme jen chválit a rádi Míchala doporučíme jako svatebního kameramana a také doporučuji si připravit balení kapesníků, když se chcete dívat na klip od Michala :-). Náš svatební klip jsme shlédli již desetinásobně a stále v nás vyvolává emoce a krásné vzpomínky.

Michale, děláš svou práci perfektně a toho se drž!

 

Svatební video

Máte zájem o natočení svatebního,
předsvatebního nebo rodinného videa?