Co říkají klienti o naší práci

Mišák je profesionál na svém místě! Točil nám backstage newborn focení našich dvojčátek a byl naprosto boží! Ač jsem se prvně styděla (ono 5dni po cs to není nic moc.. co si budem vykládat)… strach ale okamžitě opadl ? je samej vtip a plný úsměvů takže okamžitě byla přátelská atmosféra ? Až někdy v polovině jsem si uvědomila, že už vlastně dávno natáčí ? Je úžasnej, suprovej a úplně lidskej ? Jak řekl můj starší syn “je to bombarďák” ? Kdyby šlo dát víc hvězdiček tak je dám! Míšu doporučujeme !!!! A jestli se někdy budu vdávat, nebo kamkoliv potřebovat kameramana tak už mám úplně jasno! Oblíbila si ho celá rodina ?

Kluky kameramany jsem si našla jen náhodou brouzdáním po fb…. I když sama svatby fotím a kontaktů jsem měla spoustu, hledala jsem něco víc….. S klukama Míšem a Peťem jsme udělali předsvatební video a bylo rozhodnuto…. Naprosto skvělá práce, smysl pro detail, točení dronem nad rybníkem… Výsledek byl jak z pohádky. Kluci jsou pohodáři, tak je vše uvolněné. Natočením práce teprve začíná, konzultují co se vám líbí za hudbu a na všem se dá domluvit. Míša je svědomitý…. Jsou to borci na svém místě a je vidět, že je práce baví….. Pro ty kdo zvažují – Svatební den strašně rychle uteče a jen díky videu můžete ty pravé emoce zažít znovu! Já měla prostě pocit, že si nic nepamatuji. Video byla nejlepší investice! Míšo, moc děkujeme, že jste byli s námi! A spoustu spokojených klientů……Kopečci

Chtěla bych říct všem lidem, kteří váhají ve výběru kamery, že Michal je ta správná volba 🙂 naprosto se vším nám vyšel vstříc, skvělý a přátelský přístup! Jsme naprosto spokojeni a nadšeni z našeho svatebního videa! u kterého mimochodem z naší strany nezůstalo ani jedno oko suché <3 Z mé strany se mi splnilo jedno velké přání a to mít originální a nezapomenutelně krásné video a tak se i stalo a já bych Míšovi chtěla mooooc poděkovat!!! Spolupracovat s tebou byla radost a doufám, že budu mít ještě někdy možnost si to zopakovat ale samozřejmě už jen jako host 🙂

Michal je velmi profesionální a vstřícný, spolupracovat s ním byla radost. Záběry z dronu jsou parádní a videu dodaly úplně jiný rozměr. Výsledky jeho práce mluví samy za sebe. V budoucnu se obrátíme už jedině na něj. SUPER!

Video od pana Štefloviče je naprosto boží, skvělé, nádherné…. Moc se mi líbí přechody na černobílou, proložení zvukem, super momentky a vůbec celkové zpracování. Super originální nápad s deštěma hlavně to zachycení deště. Za mě naprosto skvělá práce. Jsem moc ráda, že mi byl doporučen a já si ho vybrala. Rozhodně jej doporučuji.

Nemohli jsme si vybrat lépe. Se skvělým přístupem a talentem kameramana vzniklo nádherné video. Díky Michalovi máme náš velký den zachycen tím nejlepším způsobem a máme krásnou vzpomínku. Můžu jen doporučit.

Míšu musíme s manželem jen doporučit.Naprosto skvělá spolupráce, profesionální jednání, vše podle našich představ a výsledné video je naprosto překrásné… Moc moc děkujeme ještě jednou ??????

Profesionalita, cit pro detail, pečlivost s ohledem na charakter svatby i na novomanžele, to je Michal. Umí se pohybovat mezi přítomnými naprosto samozřejmě a nenápadně – hodnotím jako velké plus. Zaznamená všechny okamžiky, které jsou pro vás důležité, i ty, kterých jste si nestačili všimnout. Maximální spokojenost!

Michal Šteflovič byl ten nejlepší pan kameraman, kterého jsme si mohli zvolit pro „Náš den“. Při své práci byl byl nenápadný, ale dokázal zachytit všechny nejdůležitější okamžiky naší svatby. S výsledným videem jsme byli nadmíru spokojení, nadšeni. Je vidět, že svou práci umí a věnuje jí mnoho času. Velmi příjemné nás také překvapilo, v jakém krásném balení nám vzpomínky na svatbu předal. Moc mu děkujeme, že s námi celý den strávil a že s jeho videem si můžeme tu krásnou atmosféru připomínat každý den!?

Profesionální výkon. Náš klip je nejlepší 🙂 Důležité okamžiky jsou v něm zaznamenané, protože Michal byl vždy na svém místě a to zpracování je úžasné. 5 hvězdiček z 5 🙂

Nemůžeme jinak, než hodnotit 10 * z 5! 🙂 Nehledě na to, že Míšu znám od dětství, byl jeho přístup skvělý, pohodový a v podstatě celý den jsme je brali jako hosty, nikoli jako někoho, kdo nám „jen“ točí video. Celý den dokázali obohatit o skvěle uvolněnou atmosféru. Míša sám nám dokázal poradit a na předsvatební schůzce nám řekl nejen svůj návrh, ale zároveň si vyslechl i ten náš a výsledek je NEZAPOMENUTELNÝ. Díky němu máme na náš den tu nejkrásnější památku. Dokázal zachytit přesně to, jaký jsme pár – veselý, vtipný, hravý. Míšova práce má „duši“ a my jen vřele doporučujeme dál. <3 <3 Děkujeme,

To, co Michal Steflovic a Petr Barina vytvari, nejde popsat! Diky nim mame zachycene misto a prostredi, kde me manzel pozadal o ruku, ale i vzpominky a mista, ktere jsme spolu navstivili a ktera milujeme! Je uzasne, jak jsou kluci pro kazde blaznovsti. Kluci s nami leteli az do nadherne Italie natocit predsvatebni video, ktere jsme pustili v den nasi svatby jako prekvapeni pro hosty. Nikdo o tom nevedel. A musim rict, ze byly slzy dojeti! Neskutecne, jak to kluci sestrihali, dali tomu smrnc a podtrhli nasi lasku, jako v pohadce! Kluci nam natocili i svatebni klip a neskutecne! Neni o nich vubec vedet a pritom vse zachyti. Kazdy dulezity moment, kazdou slzu stesti, smich, proste vse! Mohla bych tu psat a psat a asi by to uz nikdo necetl, ale ja toto pisu a uz se mi chce zase brecet! Kluci, moc oba dekujeme za neco neskutecneho, co jste pro nas podstoupili a co jste pro nas udelali. DEKUJEME MOC!!! A kdo o klukach premyslite, rikam, NEVAHEJTE a „jdete“ za nimi!!! Jsou to opravdovi profici na svem miste.

Ani tisicere diky nevyjadri nasi vdecnost za to, co kluci zvladli zachytit a vytvorit v nasem svatebnim videu! Cely den byli skoro neviditelni, pritom dokonale zachytili atmosferu, pohodu a spokojenost jak nasi, tak i nasich svatebnich hostu a vzniklo opravdu nadherne svatebni video! Jedine co me mrzi, ze nemame svatbu kazdy rok, aby nas mohli kluci zase tocit 🙂 hluboce se sklanime pred jejich precizni profesionalni praci a muzeme vsem s Davidem, doporucit, abyste si jejich sluzby objednali, nebudete litovat! Dekujeme! ♥️

We were always sure that video and photo is one of the most important parts of a wedding. After all, it is the memory you will keep from that day.
We found Michal by accident on watching wedding videos on YouTube! What a lucky day!
We were amazed by the quality of the videos but we did not expect the piece of art that ours would become!
The team absolutely captured the spirit of our wedding (Czech Brazilian), all the key moments and transformed it into what Brazilians called: “Hollywood made” or “Please, gives us more”.
It is a jaw – dropping work and I ABSOLUTELY recommend to everyone who’s planning some video shooting! Our infinite thanks to your work!

Svatebních videí na YouTube, jsem viděla nespočet když jsem vybírala kameramana na svatbu. Michalovo video Kristýny a Martina Dočekalových bylo ale první, které mě rozbrečelo a v tom okamžiku jsem řekla, že jiného kameramana nechci, ihned jsem tedy psala a naštěstí termín byl volný. Michal a jeho kolega jsou opravdu profesionální, vůbec o nich na svatbě nevíte, ale přitom jsou u všeho. Oba jsou strašně moc milí a přátelští. Video máme nádherné a všichni nám ho chválí. Moc děkuji za krásné vzpomínky, které si mohu pustit kdykoli, protože z toho celého shonu ve svatební den mi některé věci úplně unikly. Darina

Dekujeme za nádherný svatební klip i dlouhé video. Kluci jsou super a byla radost s nema spolupracovat, vytvorili nám krásnou vzpomínku, u které se dojimam pokaždé, když ji zapnu . Vsem doporučuji!

Děkujeme za krásné video❤️ komunikace, průběh natáčení i následné zpracování bylo opravdu profesionální a Michala doporučuji všem! Ještě jednou děkujeme za krásnou vzpomínku, díky které si můžeme náš svatební den připomínat☺

Dne 7.6.2018 jsme měli tu čest mít na naší svatbě Michala s jeho kolegou. Výběr fotografa i kameramana pro nás byl velmi důležitý a řešili jsme již cca rok dopředu. Shlédli jsme desítky videí, ale nejvíce nás zaujala videa Míchala a to konkrétně v Předboji u Prahy, kde točil svatební klip a shodou okolností jsme zde plánovali svatbu i my. Video nás zaujalo nejen svou kvalitou, ale i citem. Bylo neuvěřitelné jak autor videa dokázal vystihnout ty nej emotivnější momenty z celého dne a to v cca pěti minutách. Přesně o to nám šlo. Mít svatební klip, který můžeme poslat všem našim známým i rodině a nemusíme předávat velké soubory známým na flash disku atd. Cílem bylo, aby klip zaujal, nenudil svou délkou, rozplakal, ale i pobavil. Rozhodli jsme se proto pro Michala Štefloviče jako svého osobního kameramana na svatbě. Michal trval před svatbou i na osobní schůzce, čemuž jsme se nebránili a naopak jsme udělali max, abychom se viděli a poznali se. A to podotýkáme, že my jsme z okresu Mělník a Míchal z Moravy :-). Už toto nás přesvědčilo o profesionálním jednání. Dalším faktorem byla výborná komunikace mailem. Z našeho shledání a celé komunikace jsme byli přesvědčeni, že Michal dělá svou práci s láskou a přemýšlí o ní dopředu. Není to žádný střelec. Je nutné zmínit, že Michal se zajímal o celý harmonogram svatby a dopředu chtěl být na celý den připraven.

Náš den „D“ byl úžasný a my i naše rodina jsme si celou svatbu užili naplno. Abychom jsme se přiznali tak o kameramanech jsme vůbec nevěděli, byli jak myšky a netušili jsme kde nás kluci natáčí. Třešinkou na dortu celé svatby je náš svatební klip a to teď píši bez jakýchkoliv sympatií ke kameramanům :). Svatební klip posadil všechny známé vysloveně na zadek. Rozplakal i lidi, kteří na svatbě nebyli. Naprostá „bomba“. Jsou tam momenty, které jsme na svatbě ani nepostřehli. Klip byl vytvořen s citem, emocemi a tvoří celý příběh naší svatby. Michal respektoval a doslova obletoval i naší sedmiletou dceru, kterou zachytil v úžasných momentech. Bylo pro nás důležité, aby i dcera byla součástí celého dění a aniž bychom to zmiňovali tak klip vystihuje celou naší rodinku.

U Michala jsme objednali pouze klip a musíme přiznat, že to byla chyba. Pokud mohu všem nevěstám doporučit tak nekoukejte na peníze a objednejte si klip + video ze svatby. Když jsme viděli záběry od Michala z klipu, okamžitě jsem mu psala, zda má dost materiálu a může nám udělat ještě video pro nás a rodinu cca 30minut. I když materiál byl a nebyl plánován na delší video tak Michal nám vyšel vstříc a dovytvořil rodinné video. Je to 30minut, které již nevrátíte a máte je na celý život. Jsme za něj rádi a všem doporučujeme předejít naší chybě a objednat si obě verze.

Každopádně chceme tímto poděkovat Michalovi a jeho teamu za skvělou práci, což potvrzuje i počet shlédnutí našeho klipu. Výběr kameramana byl pro nás důležitý a předčil naše očekávání. Michal spolupracoval s naším fotografem a sehráli se na místě i když se nikdy neviděli. Celkově musíme jen chválit a rádi Míchala doporučíme jako svatebního kameramana a také doporučuji si připravit balení kapesníků, když se chcete dívat na klip od Michala :-). Náš svatební klip jsme shlédli již desetinásobně a stále v nás vyvolává emoce a krásné vzpomínky.

Michale, děláš svou práci perfektně a toho se drž!

My bysme chtěli s mým teď už manželem Michala moc pochválit 🙂 už od začátku, od prvního písmene, co jsme si psali ohledně svatby byl vážně ochotný, chápavý, kamarádský, ale zároveň profesionální 😊 Videa, která nám vytvořil jsou ty nejlepší a nejkrásnější videa, co jsme si kdy vůbec mohli přát 🙂 když jsem viděla tenkrát úplně první video, na které jsem náhodou narazila, prohlásila jsem, že musím Michala na svojí svatbě mít a jsem mu vděčná za to, že to vzal a přijel 🙂 stoprocentně Michala doporučujeme, protože je s ním skvělá domluva a je vážně strašně moc šikovný 🙂 strašně moc moc moc mu děkujeme 😊 a může být na sebe právem hrdý, protože tvoří vážně dokonalá videa 🙂🙂🙂 Michale moc ti děkujeme a klobouk dolů až na zem před tebou a tvojí tvorbou 😊 děkujeme moc 🙂👍 E&M

Misu jsme si vybrali s rocnim predstihem. S manzelem jsme se divali na ruzna kratka videoa na webech kamramanu ci na youtube, prace Misi nas zaujala predevsim pro krasne zpracovani a praci s dronem, nektera me dojala az k placi…
V nas svatebni den jsme o Misovi ani o Petrovi nevedeli, nijak nezasahovali do prubehu svatebniho dne, spoluprace byla velmi prijemna. S usmevem se divam na kratke video uz po stopadesate, stale me to neomrzelo!!! Dekujeme za kvalitni praci, jestli budeme chcit natocit nejakou akci, rozhodne oslovim Misu

Vybrat svatební video, byl pro nás jeden z nejtěžších úkolů, který dopadl nejlépe jak mohl! A to díky Michalovi a jeho parťákovi Petrovi, kteří mohli být na naší svatbě a natočit klip, který je opravdu nádhernou vzpomínkou na náš den 🙂 Naprosto bezvadná, profesionální, ale i přátelská spolupráce nám zpříjemnila celý den. Za to všechno moc děkuju, a bez váhání doporučuji!

Objednali jsme si Michala na svatbu s výstupem krátkého i celodenníh klipu. Jsme s výsledkem extrémně spokojeni. Kvalita obrazu, střih, profesionální přístup i flexibilita. Je to prostě přesně to, co jsme si představovali! Poměr cena výkon mi přijde velice přívětivý.
Budu Michala dále doporučovat na točení akcí.

Rychlé jednání, super domluva, velice přátelský člověk  při natáčení jsme se cítili příjemně, splynul s davem  velice doporučujeme! A výsledek předčí cenu