Co říkají klienti o naší práci

Mišák je profesionál na svém místě! Točil nám backstage newborn focení našich dvojčátek a byl naprosto boží! Ač jsem se prvně styděla (ono 5dni po cs to není nic moc.. co si budem vykládat)… strach ale okamžitě opadl ? je samej vtip a plný úsměvů takže okamžitě byla přátelská atmosféra ? Až někdy v polovině jsem si uvědomila, že už vlastně dávno natáčí ? Je úžasnej, suprovej a úplně lidskej ? Jak řekl můj starší syn “je to bombarďák” ? Kdyby šlo dát víc hvězdiček tak je dám! Míšu doporučujeme !!!! A jestli se někdy budu vdávat, nebo kamkoliv potřebovat kameramana tak už mám úplně jasno! Oblíbila si ho celá rodina ?

Kluky kameramany jsem si našla jen náhodou brouzdáním po fb…. I když sama svatby fotím a kontaktů jsem měla spoustu, hledala jsem něco víc….. S klukama Míšem a Peťem jsme udělali předsvatební video a bylo rozhodnuto…. Naprosto skvělá práce, smysl pro detail, točení dronem nad rybníkem… Výsledek byl jak z pohádky. Kluci jsou pohodáři, tak je vše uvolněné. Natočením práce teprve začíná, konzultují co se vám líbí za hudbu a na všem se dá domluvit. Míša je svědomitý…. Jsou to borci na svém místě a je vidět, že je práce baví….. Pro ty kdo zvažují – Svatební den strašně rychle uteče a jen díky videu můžete ty pravé emoce zažít znovu! Já měla prostě pocit, že si nic nepamatuji. Video byla nejlepší investice! Míšo, moc děkujeme, že jste byli s námi! A spoustu spokojených klientů……Kopečci

Chtěla bych říct všem lidem, kteří váhají ve výběru kamery, že Michal je ta správná volba 🙂 naprosto se vším nám vyšel vstříc, skvělý a přátelský přístup! Jsme naprosto spokojeni a nadšeni z našeho svatebního videa! u kterého mimochodem z naší strany nezůstalo ani jedno oko suché <3 Z mé strany se mi splnilo jedno velké přání a to mít originální a nezapomenutelně krásné video a tak se i stalo a já bych Míšovi chtěla mooooc poděkovat!!! Spolupracovat s tebou byla radost a doufám, že budu mít ještě někdy možnost si to zopakovat ale samozřejmě už jen jako host 🙂

Michal je velmi profesionální a vstřícný, spolupracovat s ním byla radost. Záběry z dronu jsou parádní a videu dodaly úplně jiný rozměr. Výsledky jeho práce mluví samy za sebe. V budoucnu se obrátíme už jedině na něj. SUPER!

Video od pana Štefloviče je naprosto boží, skvělé, nádherné…. Moc se mi líbí přechody na černobílou, proložení zvukem, super momentky a vůbec celkové zpracování. Super originální nápad s deštěma hlavně to zachycení deště. Za mě naprosto skvělá práce. Jsem moc ráda, že mi byl doporučen a já si ho vybrala. Rozhodně jej doporučuji.

Nemohli jsme si vybrat lépe. Se skvělým přístupem a talentem kameramana vzniklo nádherné video. Díky Michalovi máme náš velký den zachycen tím nejlepším způsobem a máme krásnou vzpomínku. Můžu jen doporučit.

Míšu musíme s manželem jen doporučit.Naprosto skvělá spolupráce, profesionální jednání, vše podle našich představ a výsledné video je naprosto překrásné… Moc moc děkujeme ještě jednou ??????

Profesionalita, cit pro detail, pečlivost s ohledem na charakter svatby i na novomanžele, to je Michal. Umí se pohybovat mezi přítomnými naprosto samozřejmě a nenápadně – hodnotím jako velké plus. Zaznamená všechny okamžiky, které jsou pro vás důležité, i ty, kterých jste si nestačili všimnout. Maximální spokojenost!

Michal Šteflovič byl ten nejlepší pan kameraman, kterého jsme si mohli zvolit pro „Náš den“. Při své práci byl byl nenápadný, ale dokázal zachytit všechny nejdůležitější okamžiky naší svatby. S výsledným videem jsme byli nadmíru spokojení, nadšeni. Je vidět, že svou práci umí a věnuje jí mnoho času. Velmi příjemné nás také překvapilo, v jakém krásném balení nám vzpomínky na svatbu předal. Moc mu děkujeme, že s námi celý den strávil a že s jeho videem si můžeme tu krásnou atmosféru připomínat každý den!?

Profesionální výkon. Náš klip je nejlepší 🙂 Důležité okamžiky jsou v něm zaznamenané, protože Michal byl vždy na svém místě a to zpracování je úžasné. 5 hvězdiček z 5 🙂

Nemůžeme jinak, než hodnotit 10 * z 5! 🙂 Nehledě na to, že Míšu znám od dětství, byl jeho přístup skvělý, pohodový a v podstatě celý den jsme je brali jako hosty, nikoli jako někoho, kdo nám „jen“ točí video. Celý den dokázali obohatit o skvěle uvolněnou atmosféru. Míša sám nám dokázal poradit a na předsvatební schůzce nám řekl nejen svůj návrh, ale zároveň si vyslechl i ten náš a výsledek je NEZAPOMENUTELNÝ. Díky němu máme na náš den tu nejkrásnější památku. Dokázal zachytit přesně to, jaký jsme pár – veselý, vtipný, hravý. Míšova práce má „duši“ a my jen vřele doporučujeme dál. <3 <3 Děkujeme,